Hakkımızda

Türkiye’nin değişik bölgelerinde tarımsal kullanım ve içme suyuna yönelik sondajlar yaparak özellikle İç Anadolu bölgesinde faaliyetlerine başlayan firmamız yüzlerce su kuyusu açmıştır. Her yıl artan talepleri karşılamak ihtiyacı duyan firmamız kuruluşundan bu güne kadar teknik uzman kadrosunu, sondaj ekip ve ekipmanlarını gelişen teknoloji ile eş güdümlü olarak geliştirmeye devam etmektedir.

2000 yılında ilk jeotermal kuyusunu Afyon–Alaplı-Gecek bölgesinde tamamlayan firmamız, o tarihten bu yana, özellikle Afyon, Ankara, Bolu, Sakarya ve Yozgat gibi Jeotermal potansiyeli olan bölgelerde jeotermal üretim kuyularını başarıyla tamamlamıştır.

Firmamız; faaliyet alanlarımızda belirttiğimiz iş ve hizmetleri en verimli ve en yüksek kalitede gerçekleştirmek için yurt içinde ve yurt dışındaki üniversitelerle, bilimsel amaçlarla kurulmuş kamu ve tüzel araştırma kuruluşlarıyla, gerçek ve tüzel kişilerle danışmanlık noktasında işbirliği içindedir.

Özellikle teknik uzmanlık ve güçlü sondaj makinesi gerektiren kuyuların kazılması konusunda yoğunlaşan firmamız, bu konuda yıllara dayanan deneyimi ,güçlü teknik ekip ve ekipmanları ile Türkiye’de iddialı bir konuma gelmiştir.

Tecrübe ve titizlik gerektiren derin jeotermal kuyuların kazılmasında, teçhizinde ve inkişafında firmamızın tecrübesine, teknik birikimine, ekibine ve makine parkına güvenebilirsiniz.

DEM-SU JEOTERMAL SONDAJ ENERJİ arazi çalışmalarına büyük önem vermektedir. Yapılacak jeolojik ve jeofizik etüt çalışmalarıyla sondaj çalışmalarına yön vermekte ve müşterilerini her aşamada bilgilendirmektedir. İlgili kurumlardan aldığı arama ve kullanma belgeleri ile sondaj çalışmalarında tekniğe ve mevzuata uygun kusursuz ve titiz çalışmaları ile müşteri memnuniyeti prensibini hedef olarak kabul etmektedir.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir anlayışla, sizinle çalışmak arzusu ve kıvancı içerisinde olmakla birlikte iyi çalışmalar dileriz.

hakkimizda DEMSU